Długo zastanawiałam się nad tym, jaki powinien być pierwszy wpis. Czy powinien być stricte merytoryczny, czy powinien nieść ze sobą jakieś świetne przesłanie 🤩

Stwierdziłam jedno – muszę powiedzieć Ci skąd wziął się pomysł na Lady Boss’ką i zaznaczyć, że Ty też nią jesteś! Jeśli tylko tego chcesz 🙂
“Możesz być w kapciach, ale nigdy nie zapominaj korony”

Lady Boss’ka to kobieta biznesu i sukcesu. Planuje życie według swojej wizji i własnego celu, do którego nieustannie dąży. Jest to sukces na jej własnych zasadach.

Lady Boss’ka może być to kobieta, która:

Prowadzi swój własny biznes w domu,
Prowadzi dom a to również biznes, ale niezarobkowy,
Ma firmę online i dzielnie ją rozwija,
Prowadzi dom, jest gospodynią na 100%,
Jest na etacie, ale chce zacząć działać na własną rękę,
Jeszcze się waha, ale jest już o krok od „bycia na swoim”. Jak ją rozpoznasz? Gdy spojrzysz w lustro 🙂

Od bardzo dawna marzyłam, żeby stworzyć grupę przedsiębiorczych kobiet, które będą nawzajem siebie wspierały. Taką grupę, która jest nastawiona na rozwój – nie tylko własnego biznesu, ale też rozwój siebie samej. Chcę zbudować takie miejsce, w którym będziemy dla siebie oparciem i będziemy wspierały się na co dzień. Chcę dzielić się z Tobą moim doświadczeniem w handlu, sprzedaży, coachingu. Chcę by znalazły się tutaj osoby, które podzielą się swoją historią i będą wspierały inne dziewczyny.

Wychodzę z założenia, że pomimo pracy w domu jestem Lady Boss’ka i każda może nią być. Bez wywyższania się, bez biur, magazynów i szpilek.

Nie ma tutaj znaczenia, czy jesteś zorganizowana, czy wręcz przeciwnie. Czy jesteś panią w spodniach na kant, czy chodzisz tylko w dresie, czy masz swój biznes, czy dopiero się nad tym zastanawiasz.

Lady Boss’ka to stan umysłu i ciężka praca nad sobą, ale jakże owocna 🙂

Uważam, że każda kobieta jest Szefową i zarządza Biznesem składającym się z kuchni, salonu, sypialni i całej reszty.

Każda kobieta jest najlepszą Królowa na włościach, tylko czasami o tym nie wie. Fajnie, że jesteś ze mną, razem poprowadzimy nasze biznesy tak, żeby niedowiarkom szczęki opadły z wrażenia. Już ja Ci to obiecuję!

Lady Boss’ka ma swój biznes zwany DOMEM <3

Bycie kobietą w czasach współczesnych to niezłe wyzwanie. Presja otoczenia na rozwój zawodowy, podzielenie czasu między obowiązki zawodowe, domowe, dzieci, męża i przyjaciół. Wszystko chcemy mieć na zaraz, na już. Ciągle chcemy więcej i szybciej. Zastanawiasz się w tym wszystkim, kim jesteś i jakie jest Twoje miejsce? Chcemy Ci pomóc je znaleźć i określić.

Główne założenia Lady Boss’kiej:

Kobieta jest swoją szefową,
Kobieta może, ale i musi czasami,
Kobieta w każdym wieku może dążyć do realizacji celów,
Każda kobieta prowadzi biznes – zarobkowy i domowy,
Nawet w domu, w kapciach, ale z koroną,
Zarządzaj swoim Królestwem – skutecznie i z głową!

Przekonałam Cię?

Leave a comment

Nazwa
E-mail
Komentarz